Рубанівське » Автор книг — Мирослав Дочинець

Автор книг — Мирослав Дочинець

1. Вічник. Сповідь на перевалі духу. Книга — сповідь великої душі, документ мудрого серця. В її основі — повчальний життєпис, унікальна доля карпатського мудреця Андрія Ворона. Справжній подарунок для тизх, хто задає собі запитання: “Хто я? Звідки я? Куди я йду?” У книзі містяться поради для духовного скріплення у Переході з нічого у Вічність. 290 с. — 22 грн.

2. Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії. Ця книга — духовна сестра “Вічника”. Хвилююча розповідь бентежної, шляхетної, муштрованої життям душі, сповнена ароматом Часу, Духу і Любові. В її основі дивовижна Одіссея знегод і поневірянь простого закарпатського хлопця, який стає першим у краї багачем, з яким рахуються в європейських столицях. Він розгадав секрет “енергії грошей” і щиро ділиться ним в своїх щоденникових нотатках, які і сформували цю книжку. 332 с. — 22 трн.

3. Дами і Адами. Філософсько-психологічні афоризми. Це лаконічні, влучні, глибинно-дотепні, філософсько-психологічні акварельки про стосунки двох. Власне, ескізи, штрихи, але за вуаллю думок-образів стільки цікавого, несподіваного, спокусливого… 104 с. — 11 грн.

4. Руки і Душа. Невигадані історії про жінок духовного пошуку, складних і цікавих доль. Про жінок, які змогли піднятися над лиховісними обставинами свого життя та історії. Кожна з цих оповідей захоплююча і повчальна. Колись ці героїні самі гралися в ляльки. А потім життя жорстоко почало гратися з ними. І вони прийняли цю гру. І перемогли. 180 с. — 17 грн.

5. Дорога в небо — до людей. Історії чоловіків, які витерпіли. Не помирай, поки живеш… Немає поганого житя — є невмінння жити… Якщо людина піднімається вгору, бажаючи досягти вершини, — їй необхідно відмовитись від зайвогог вантажу… Людина — це вічне каяття, це відродження… Треба дуже багато рпацювати; це колись помітять люди, а може, й Бог… Зрештою, все закінчується добре, та не всі мають терпіння дочекатися цього… Якщо сили скінчилися, залишається ще воля, впертість і витримка… 276 с. — 21 грн.

6. Булава і серце. Великі романи великих людей. Захоплюючі історичні оповдіки. Ця книга про те як Кохання осяяло життя відомих людей — Соломона, Сократа, Калігули, Гітлера, Толстого, Буніна, Фелліні, Мазепи та багатьох інших. Малих воно робило великими, а великих трощило в порох. 144 с. — 14 грн.

7. Лис у винограднику. Це роман про чоловіка незвичайної долі і унікального хисту, який шукає в провінції свої загублені сліди, а знаходить сенс життя, нові цінності і нове кохання. Роман читається на одному подиху, залишаючи відчуття подарованої долею любовної пригоди. Тут є все: шляхетний стиль, тонка дотепність, призабутий романтизм, детективна інтрига, непідробна читабельність. 290с. — 27 грн.

8. Хліб і шоколад. Новели. “Давноя не читав такої доброї, усмішливої, мужньо-ліричної, лірично-стриманої прози. Проза Мирослава Дочинця — справжній подарунок. Лаконічні новели побудовані на підтексті, якоїсь майже Гемінгвеївської густини. Гарна мова, стиль професійний, річ витримується від початку до кінця в заданій тональності. А ще — точність члова. Воно стоїть на совєму місці, і його не зрушити з того місця.” В. Захарченко, лауреат Шевченківської премії. 300 с. — 22 грн.

9. Місячна роса. Афоризми та філософсьо-психологічні мініатюри. Ріка життя приносить нам живі краплини радості. Зоряне небо засіває в наші серця золоті крихти одкровень. Вітри долі навіюють думки-істини, сумніви, і ронію і печаль… Ми все це ревно збираємо, щоб залишити по собі — як слабенькі відблиски душі в інших душах. 176 с. — 17 грн.

10. Книга духовної мудрості. “Мудрість — це безконечний скарб для людей, — каже Святе Письмо. — Хто її осягає, стає учасником Божої приязні, бо доручає Йому дар знання й просвіти.” Цю мудрість духовну ми шукаємо як опору, як живильну силу душі, бо без неї життя не має вартості, є тільки тягарем. Ця книжка — маленька криниця мудрого слова, щирий порадник для розумуі серця. 192 с. — 18 грн.

11. Секрети карпатського травника. Унікальні рецепти, поарди та повчальні розповіді про цілющі рослини Карпат. Книга — результат півікового практикування закарпатського травника Миколи Середи, з родини потомственних травників. 312с. — 35 грн.

12. Закарпатська народна цілюща кулінарія. Книга дбайливоі любовно зібраних призабутих рецептів карпатських довгожителів. Вони оригінальні й адаптовані до сьогоденя, складені відомим закарпатським кулінаром і травником Миколою Середою. 156с. — 16 грн.

13. Многії літа. Благії літа. Заповіді 104-річного Андрія Ворона — як жити довго в щасті і радості. 122 с. — 20 грн.

Книги можна замовити за тел.: 050-6713717, 098-028-632 або (03131) 2-20-02. е-mail: mido.mukachevo@rambler.ru

Можете залишити свій коментар

Захист від спаму *