Проект Храму. Козлов Вадим Васильович.

Posted By on 05.01.2012


Comments

Oдин коментар з “Проект Храму. Козлов Вадим Васильович.”

 1. Христос народився! Славімо Його!
  Проект Храму від Вадима Васильовича Козлова бачив уже давно, і знаю, що він розглядався як основний — і через технологічність будування, і через його сучасний та, одночасно, душе піднесений вигляд…
  Майже повністю впевнений, що моя пропозиція не буде прийнята, тому що удорожчає проект в рази, щонайменше, удвічі. Однак я побачив це щойно, і поки свіжа думка — спробую її викласти.
  Треба ПОЄДНАТИ проекти В.В. Козлова і Володимира Єрмакова! Тобто, Храм має постати у двох рівнях — надземному і підземному (катакомбному), як його замислили ці двоє талановитих художників і архітектів! На мій скромний і непрофесійний погляд, це буде унікальна, модерно побудована, і неймовірно вишукана конструкція Істинного Храма Воскресіння Христа Спасителя — Храму Початку Повернення людей до Істинної Віри Світла, Добра і Любови! Отче, даруй мені, недостойному, часу земного, аби хоч би лиш один камінчик встигнути вкласти у це Диво Радості Господньої!
  І ще одна думка… Отче Василю, і всі ближні Ваші, не сприйміть як глупство чи єресь те, що скажу — але на центральній найбільшій бані треба поставити Єрусалимського Хрест з Терновим Вінцем, щоби стояв він на Храмі як Вічна Память про усіх, хто прияв той вінець за Віру і Русь, і нині перебуває у Сонмі Праведних, одесную Господа і Спасителя нашого!

  Обіймаю Вас, отче Василю, і всіх рубанівців! Усіх люблю і молюся за вас!
  Ваш Леонід Романюк.

Можете залишити свій коментар

Захист від спаму *