Святкове Покровське богослужіння 2020

Posted By on 12.10.2020

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владика Симеон!
Щиро поздоровляємо Вас із Днем Ангела!
Бажаємо Вам доброго здоров’я і радісного служіння!
А також з задоволенням поздоровляємо наших співбратів-монахів, у яких в цей день, 11 жовтня, теж День Ангела це — о. Василь (видужує), о. Варлаам (в комі), о. Полікарп (видужує), о.Онисим, о.Онисифор, о.Елладій, о.Агапіт! Вони своїм прикладом чернечого життя являють нам всім зразок істинного добротолюбія, братолюбія, Боголюбія! Я дивуюсь їхній вірі і ділам! Отакими й треба бути монахам.
Хай Господь благословляє їх!
Ми всі усердно готувались до свята Покрови і з радістю ждали Вас, але раптом хвороба захопила нас і тепер нас опікають лікарі і тому всі ми в самоізоляції. Як бути? На жаль, ми всі хворі і лікарі не дозволяють нам служити з тим, щоб не було скупчення людей і можливості небезпеки розповсюдження хвороби. Дасть Бог, ми виздоровіємо, будемо здорові і все налагодиться в нашому монастирі на краще, і здійсняться всі наші чудові наміри, про що ми і молимось і просимо Ваших, Владика, святих молитов і святительського благословення. Всім нашим вірним, подвижникам, трударям, молитовникам і Вам, дорогий Владика, ще раз
і ще раз бажаємо міцного здоров’я
і радості перебування у вірі!
Христос посеред нас!
І є і буде!
Святкове Покровське богослужіння
буде служить о. Ігор (Янченко) з 9:00 ранку.

З любов’ю, ігумен Василь (Пишний), ієромонах Варлаам (Дерев’янко), ієромонах Полікарп (Тєпін) і всі віряни Рубанівського Покровського чоловічого монатсиря.


Comments